Pasta Cila

Pasta Cila

Araç tutkunlarının en çok dikkat ettiği konulardan birisi de temizlik konusudur. Her araç sahibi aracını temiz görmek ister.

Bu sebeple Bornova pasta cila gibi servislerden araç temizliği gibi konularda yardımlar almaktadırlar. Bu merkezlerde her türlü kaporta bakım hizmeti verilebilmektedir. İzmir çevresinde yaşayan araç tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği bu servis İzmir pasta cila konusunda uzman bir ekibe sahiptir.
 
Genellike pasta ile cila ortak bir işlemmiş gibi bir algı vardır. Bu algı aslında yanlıştır. Pasta işlemi araç üzerindeki çiziklerin giderilmesi için, cila işlemi ise araç üzerindeki mat görüntüyü gidermek ve parlatmak adına yapılan bir işlemdir. Bu işlemler genellikle oto boyaya alternatif olarak kaliteli bir görünüm yaratmak adına yapılmaktadır
 

Pasta Cila Hizmeti Aracın Değerine Katkı Sağlar Mı?

İzmir pasta cila hizmeti ile aracınız yüksek değere ve potansiyele sahip olur. Bilindik eski kaporta düzeltme yöntemleri ve boya yöntemlerinin, araçlarda sorun ve araç sahiplerinde tedirginlik oluşturduğu düşünülür. Aracın orijinal kaporta ve boyasının muhafaza edilmesi, elbette insanlar için daha çok memnuniyet verir. Araç kaportasındaki ufak tefek çizikleri ve sorunları gidermek için, başarılı bir pasta cila hizmeti sunmak iyi bir sonuç ortaya koyacaktır. Her zaman görevinde ve hizmetinde başarılı olmuş ve çözümler üretmiş olan servisimiz, bu konuda oldukça istekli ve iddialıdır. 
 
Servisimiz kaporta atölyesinde ve boya atölyesinde çok yoğun çalışmalarla sizlere hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerimizden biri olan pasta cila hizmeti, baktığınız zaman araçta gördüğünüz ufak tefek kusurları kapatır ve onun ışıltılı bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Araç boyası üzerinde yapılan uygulamalar, gerek keçe gerekse de sünger destekli makinelerle pratik çözümler yaratır. Aşındırma yöntemine ilave olarak cila ile sorunlar kapatılır ve aracın muhteşem görüntüsü desteklenir. 
 
Aracın boya istemesi ayrı bir şeydir, pasta cila ile sorunları kapatmak apayrı bir şeydir. Aracın değerinin düşürülmeden bu tür hizmetlerden faydalanması, araç sahipleri için aslında önemli bir avantajdır. Çok pratik ve nitelikli hizmetimiz, en kısa zamanda gerçekleşir. Aracını servise getiren müşterilerimiz, aynı gün içerisinde aracını servisten alır ve memnuniyetle ayrılır. Oldukça ekonomik ve avantajlı şartlarda sunmuş olduğumuz pasta cila hizmetimiz, servisimizin bu konuda ne kadar istekli ve ısrarlı olduğunu göstermektedir. 
 
Teknolojiye yatırım yapmaktan kaçınmayan servisimiz, bünyesinde en nitelikli cihaz, araç, gereç ve teçhizatlar bulunur. Bu sayede pasta cila başta olmak üzere, pek çok hizmeti kaliteli donanım ile sunma şansına sahip oluruz. Aracının maddi olarak değerini ve aynı zamanda güzel görüntüsünü korumak isteyen tüm müşterilerimiz, bu önemli hizmetlerimizden istifade edebilir. Çizik ve benzer problemleri büyütmeden ortadan kaldırmak en akıllıca fikirdir. Aracınızın böylesine ufak tefek sorunlarını giderme konusunda başarılı olan servisimiz, en geniş kapsamlı pasta cila hizmeti ile büyük sorunlarınızı da problem olmaktan çıkarabilir. 
 
Maddi değerini korumuş olduğunuz araçlarınız, aynı zamanda park ettiğiniz yerde trafikte ve her yerde sizin prestijiniz olmak durumundadır. Işıltılı ve gösterişli bir aracı kullanmak ayrıcalıktır. Aracınızı satmayı düşündüğünüzde ise yine maddi değer artışı sağlayan pasta cila hizmeti, sizin için en nitelikli ve doğru kararlardan birini ortaya koymuş olur. Servisten çıkan aracınızın ışıltılı, parlak ve muhteşem bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. En doğru karar verip servisimize gelerek, bizden pasta cila hizmeti talep edebilirsiniz.
 

Araca Pasta Cila Ne Zaman Yapılır?

Araca pasta cila işlemini uygulamak adına net bir tarih yoktur. Fakat kullanıcılar genellikle hava şartlarının uygun ve temiz olduğu günlerde bu işlemleri oto servisler aracılığı ile yaptırmak isterler. Bunun sebebi bazı servislerin kapalı alanı bulunmadığı için bu işlem esnasında yağmur veya toza yakalanmamaktır. Fakat Bornova pasta cila merkezlerinde bulunan kapalı garajlar sayesinde böyle bir problem bulunmamaktadır.
 
Pasta cila işleminin kapalı alanlarda yapılması son derece önemlidir. Bu işlem sırasında araca bulaşabilecek herhangi bir kir araç üzerinde kalıcı kötü görüntülere sebep olabilirken cila işlemiyle amaçlanan parlak görüntüye kavuşulması zorlaşabilir.
 

Pasta Cila Arabada Ne İşe Yarar?

Pasta cila konusu araç sahipleri tarafından sıklıkla tartışılan bir unsurdur. Bu tartışmanın en temel sebebi bazı araç sahiplerinin pasta işleminin boyayı incelttiği konusudur. Bu yargı doğru bir yargıdır. Fakat üzerinde çizik olmayan bir araca İzmir pasta cila servislerinde pasta işlemi uygulanmasına gerek yoktur. Fakat cila işleminin böyle bir problemi bulunmamaktadır.
 
Pasta işleminin boyayı inceltmesinin sebebi çizik olan kısmı yok etmektir.

Pasta cila işleminin faydalarını da şu şekilde sıralayabiliriz;
 
  • Pasta cila araca parlak bir görünüm katar.
  • Pasta işlemi sayesinde araçtaki çizikler yok edilebilir.
  • Cila işlemi sayesinde araç üzerinde su ve toz gibi şeyler daha zor tutunur, bu da yağmurlu havalarda sürücüye kolaylık sağlar.
 

İlgili Konular

Araç Bakımında Usta Mı, Servis Mi?

Araç Bakımında Usta Mı, Servis Mi?

Araç bakımında araçların ustaya mı yoksa servise mi verilmesi gerektiğini merak eden müşterilerimiz için bu konuda kısa bir açıklama yapacağız.

Rehbere git

Pnömatik Piston Tamiri

Pnömatik Piston Tamiri ihtiyacı olan araçlarınızda servis ekibimizi tercih ederek bu alanda sorunsuz ve kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Rehbere git
Pnömatik Piston Tamiri
Aracın Bakımını Özel Serviste Yaptırsam Garantiden Çıkar Mı?

Aracın Bakımını Özel Serviste Yaptırsam Garantiden Çıkar Mı?

Aracın bakımını çok önemseyen araç sahiplerinin akıllarından geçen ilk sorulardan biri de aracın bakımını özel serviste yaptırsam garantiden çıkar mı sorusudur.

Rehbere git

Aracımın Lastiklerini Ne Zaman Değiştirmeliyim?

Araç lastikleri değişim işlemini alanında uzman ustalar tarafından yapılması sizlerin ve araçlarınızın emniyeti için büyük önem taşımaktadır.

Rehbere git
Aracımın Lastiklerini Ne Zaman Değiştirmeliyim?