Egzoz Emisyon Ölçümü
Egzoz Emisyon Ölçümü

Egzoz Emisyon Ölçümü

İzmir egzos emisyon hizmeti veren firmamız, tüm marka ve model araçların egzos emisyon ölçümlerini, araç bakım-onarım, motor bakımı, şanzıman bakımı gibi tüm işlemleri itina ile gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda bilgisayarlı arıza tespiti işlemi yaptırarak aracınızda oluşan ya da sonradan oluşabilecek tüm sorunlardan haberdar olabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir işçiliğin tek adresi Bornova egzos emisyon hizmeti de veren firmamız, sizlerin araç bakımlarını kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. İş bitiricilikte uzmanlaşan servis ekibimiz çok yetenekli ve alanında profesyonelleşen uzmanlardan oluşmaktadır. Servis ekibimiz tarafından aracınızın daha sağlıklı olmasını sağlayan egzos emisyon ölçümleri yapılarak hem çevre kirliliğine sebep olmayarak hem de diğer canlıların hayatlarını tehlikeye atmayarak bu işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. 

Araçların Periyodik Bakımlarında Neler Yapılır?

İzmir egzos emisyon servisimizi tercih eden tüm müşterilerimize araç bakım-onarım, parça değişimi, yazlık-kışlık bakımı ve aracınızın ihtiyaç duyduğu bütün işlemleri titizlikle gerçekleştirmektedir. Araçlarda her yıl yaptırılması gereken periyodik bakımlarda neler yapılması gereklidir diye merak eden müşterilerimize kısaca bilgiler vereceğiz.

Bornova egzos emisyon hizmeti veren firmamızda alabileceğiniz hizmetler:
 
  • Motor yağı ve yağ filtrelerinin değişim işlemi
  • Klima filtresi değişimi ve kontrolü
  • Hava filtresi değişimi ve kontrolü
  • Araç içerisindeki sıvıların kontrolü
  • Frenlerin kontrolü
  • Farların ve aydınlatmaların kontrolü
  • Ön takımın kontrolü
  • Motor bakımının yapılması ve kontrolünün sağlanması
  • Yakıt filtrelerinin kontrolü, gerekirse değişimi
 

Araç Yağ Değişimi Nasıl Yapılır?

İzmir egzos emisyon hizmeti sunan firmamızın uzman ekibi, araçlardaki tüm sorunlara çözümler üreterek kıymetli müşterilerimize yararlı olabilmek için titiz bir çalışma yürütmektedir. Araçların çok önemli bakımlarından biri de araç içerisindeki sıvıların kontrolü ve değişimi işlemidir. Araç sıvılarının en önem verilmesi ve kontrolünün sağlanması gereken yağ bakımı işlemi ustalarımız tarafından kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Peki araç yağ değişimi işlemi nasıl yapılır gelin kısaca açıklayalım. Aracınızın motoruna uygun yağ ürünü alınır. Ön kaputta bulunan yağ çubuğu çekilir ve çubuğa bakarak yağın bitip bitmediğine bakmanız gerekmektedir. Yağı bitmiş ise motora gereken miktarda yağ dökülür ve işlem tamamlanır. Yağ değişim işlemini Bornova Egzos Emisyon servis ekibine yaptırarak bu işlemi daha kusursuz ve sorunsuz bir şekilde hallolmasını sağlayabilirsiniz. 
 

İlgili Konular

EGR Valfi Arızası Belirtileri

EGR Valfi Arızası Belirtileri

Rehbere git

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır

Rehbere git
Pnömatik Piston Tamiri

Pnömatik Piston Tamiri

Pnömatik Piston Tamiri ihtiyacı olan araçlarınızda servis ekibimizi tercih ederek bu alanda sorunsuz ve kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Rehbere git

Aracın Bakımını Özel Serviste Yaptırsam Garantiden Çıkar Mı?

Aracın bakımını çok önemseyen araç sahiplerinin akıllarından geçen ilk sorulardan biri de aracın bakımını özel serviste yaptırsam garantiden çıkar mı sorusudur.

Rehbere git
Aracın Bakımını Özel Serviste Yaptırsam Garantiden Çıkar Mı?