Otolab Otomotiv Hakkında

Otolab Otomotiv Hakkında

Otomovi sektörüne adım attığımız ilk anda sürekli duyduğumuz bazı cümleler vardı. “Rekabet oranı çok yüksek.” Cümlesi, bunların en popüler olanlarıydı.

Ancak bizi, rekabet oranının yüksek olması yıldıramazdı. Çünkü doğru hizmet ilkeleri ile ilerlediğimize, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimsediğimizde kısa sürede hayalini kurduğumuz noktaya ulaşacağımızı biliyorduk. Yanılmadık, şu an hayalini kurduğumuz noktada, oldukça geniş bir aileye hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sahip olduğumuz bu geniş ailesi, şu hizmet ilkelerine borçlu olduğumuzu söyleyebiliriz;

Şeffaflık
 
Bornova oto tamir hizmetlerinde sürpriz gelişmelerle karşı karşıya kalmamak söz konusu dahi değildir. Bir sorun ile oto servisimize gelen aracın, başka sorunlarının da ortaya çıkması ihtimali oldukça yüksektir. Ancak burada önemli olan, araç sahiplerini bu süreçten haberdar etmek ve istenmeyen sürprizleri önlemektir. 
 
Orijinallik ve Garanti
 
Bosch Car Service Bornova ailesinin bir parçası olarak sunduğumuz hizmetlerde orijinal yedek parça kullanımı ve garanti kapsamında hizmet ilkeleri geçerlidir. Yani servisimiz kapsamında sizlere sunulan herhangi bir hizmet nedeniyle aracınızın değer kaybetmesi ya da garanti kapsamından çıkması söz konusu dahi değildir. Aksine, sunulan hizmetlerin tamamı aracınızın değerini ve konforunu arttırmaya yöneliktir. 
 
Hassasiyet ve İnce Detay
 
Sunduğumuz hizmetlerde el değmemiş noktalara ulaştığımız, maksimum hassasiyetle ve ince detaylara odaklanarak hareket ettiğimiz, kesinlikle doğrudur. Bunun temel amacı ise görülmeyen sorunları tespit etmek ve bu sorunları onararak daha büyüklerinin ortaya çıkmasını önlemektir.