Göçük Düzeltme

Göçük Düzeltme

Bornova boyasız göçük düzeltme hizmetiyle araçlarınızda oluşan göçükleri, başarılı bir şekilde çözüme kavuşturan firmamızdan %100 başarılı bir hizmet alabilirsiniz.

Araçlarınızı dikkatli bir şekilde kullansanız bile beklenmedik darbeler araçta göçüklerin olmasına neden olabilir. Böyle bir durumda boyasız göçük düzeltme işlemiyle kısa sürede aracınız eski haline getirilmektedir. Firmamız, dış darbeler sonucunda meydana gelen hasarları %100 başarılı ile hasarları gidermektedir. Bu işlem özellikle araç boyasının da hasar görmediği göçüklere uygulanmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz hizmet sonrasında araç, hızlı bir şekilde eski orijinal görünümüne kavuşacaktır. Bosch Car Service Bornova uzmanları ile aracınızı boyasız göçük düzeltme İzmir hizmeti için firmamız teslim ettikten hemen sonra işlemlere başlamaktadır.

Boyasız Göçük Düzeltme İzmir İlinde Servisimizden Alınır

Araç kaportasına ait sorunlar çok can sıkıcıdır. Aracı kullanırken veya satarken kaporta sorunları karşınıza gelir. Bu tip sorunlar aracın değerini olumsuz etkiler. Klasik çekiçleme yöntemi ile yapılan çalışmalar bu sektörde çok fazla tercih edilmez. Boyasız göçük düzeltme İzmir servis hizmetimiz bu bölgede çok olumlu sonuç vermektedir. Manyetik ve vakumlu yöntemleri kullanıp aracın kaporta göçüklerini hemen düzeltiriz. Tecrübeli elemanlara sahip olan servisimiz, teknoloji imkânları ile bu konuda en iyi hizmeti hazırlar ve size sunar. Aracın farklı yerlerinde göçükler meydana gelir. Vuruk göçük ve ezilme gibi durumlarda ilk olarak kaportanın ve boyanın gördüğü zarara bakmak gerekir. Kaporta çok zedelenmemiş ve boyada herhangi bir çatlama olmamışsa bu sevindirici haber olacaktır. Göçük düzeltme işleminden sonra başka bir işlem gerekli olmayacaktır.
 
Boyasız göçük düzeltme İzmir ve yakın çevresinde çok popüler tamir yöntemlerinden bir oldu. Tecrübeli personelimiz bu konuda yapmış olduğu çalışmalarla yeteneğini daha da artırmış oldu. Göçük bulunan yere uygulanan vakumlu teknoloji adeta kaportaya yapışacak ve onun güçlü bir şekilde geri çekilmesine yardımcı olacaktır. Böylece bu işlem sonucunda kaporta zarar görmeden başarılı bir işlem söz konusu olacaktır. Güçlü mıknatısların kullanıldığı manyetik teknolojiden de söz etmek gerekir. Göçük bulunan bölgeye uygulanan manyetik etki, ,çe doğru olan göçüğün dışa doğru çekilmesine yardımcı olacaktır. Bu tür işlemler, çekiçleme, boya, pasta ve cila hizmetlerini gerektirmeyen hizmetlerdir. Bu şekilde kaportanın orijinal yapısı korunmuş olur. İşlem sonrasında aracınız ışıltılı bir görüntü kazanır. Özellikle ikinci el araç piyasasında orjinal kaportanın araç değerine çok büyük katkısı söz konusu olmaktadır. Servisimizin sunduğu göçük düzeltme işlemi, kaportanın sağlam kalmasına ve aracın değerinin korunmasına yardımcı olmaktadır.
 

Bornova Boyasız Göçük Düzeltme Hizmeti

Darbeler sonucunda araçlarda oluşan ve boyanın zarar görmediği göçükler, boyasız göçük düzeltme hizmetimiz ile kısa sürede eski görünümüne kavuşmaktadır. Belirli aralıklarla ihtiyacınız olmasa bile en ufak darbenin söz konusu olduğunda bu hizmeti almanız, aracınızın da eski görünümüne kavuşması ve aracın maddi olarak değer kaybetmemesi için oldukça önemlidir. Aracınızın en ufak darbe alması sonucunda oluşan bir göçük var ise hızlı bir şekilde Bornova Boyasız göçük düzeltme hizmeti veren firmamıza iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve aracınız için gerekli olan tüm işlemleri yaptırabilirsiniz. 
 

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme Hizmetinin Avantajları

Sürüş esnasında ya da araç park halindeyken beklenmedik darbeler söz konusu olduğunda araç üzerinde halledilebilir göçükler meydana gelebilir.  Boyasız göçük düzeltme İzmir bölgesinde siz değerli müşterilerimizin araçlarında söz konusu olan bu göçüklerin boyasız bir şekilde işlemlerden geçerek eski haline getirilmesini kapsamaktadır. Bu hizmetimizin araç ve araç sahipleri için sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır.

Bunlar:
 
  • Araç, boyasız göçük düzeltme işlemi ile tekrar eski hoş görünümüne dönüştürülür. Kaporta işlemleriniz sonucu dışarıdan bakıldığında herhangi bir şekilde göçüğe dair bir iz kalmayacaktır. 
  • Boyasız göçük düzeltme İzmir hizmeti veren firmamızın gerçekleştirdiği boyasız göçük düzeltme ile araç ikini el satımında herhangi bir değer kaybına uğramamaktadır. 
  • Bornova boyasız göçük düzeltme hizmetinde yapılan göçük düzeltme işlemi ile araçta ileri dönemlerde oluşabilecek hasar riski de ortadan kalkmaktadır. 
 

Boyasız Göçük Düzeltmede Kullandığımız Yöntemler

Boyasız göçük düzeltme İzmir ve çevresinde servisimizin en güvenilir hizmetleri arasındadır. Kaporta konusunda yapmış olduğumuz profesyonel çalışmalar, aracınızın maddi değerini korumasına ve prestijini kaybetmemesine yardımcı olmaktadır. Herhangi bir kaporta göçüğü ortaya çıktığında, bu göçüğün durumuna göre farklı işlemler tarafımızdan uygulanır. Uzman ekiplerimiz geri çektirme yöntemlerini kullanarak herhangi bir boya işlemi olmadan göçük düzeltme işlemini yapar. Mıknatıs kullanma, vakumlu yöntemler ve işten dışa doğru bastırma ile uygulanan yöntemler sayesinde, göçüklerin düzeltilmesi sağlanır. Bu esnada kaporta herhangi bir yara almadığı için, aracın maddi değerinde bir düşüş yaşanmaz. Aracın orijinal yapısını koruyacak ve maddi değerini muhafaza edecek olan çalışmalar için, servisimizin hizmet standartlarını burada bir avantaj olarak görebilirsiniz. Müşterisine daima güven veren hizmetlerle birlikte, servisimiz ihtiyaçlarınıza cevap vermiş ve bu konuda size önemli avantajlar sağlamıştır. Herhangi çekiç ve benzer unsurlar kullanılmadığı için, bu işlemlerin çabucak gerçekleşmesi mümkün olur. Aracınız tüm işlemleri tamamlanmış olarak bir an önce servisten çıkma şansı bulur.

İlgili Konular

EGR Valfi Arızası Belirtileri

EGR Valfi Arızası Belirtileri

Rehbere git

Araç Bakımında Usta Mı, Servis Mi?

Araç bakımında araçların ustaya mı yoksa servise mi verilmesi gerektiğini merak eden müşterilerimiz için bu konuda kısa bir açıklama yapacağız.

Rehbere git
Araç Bakımında Usta Mı, Servis Mi?
Fren Limitör Arızası

Fren Limitör Arızası

Araçlarda güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak için fren sistemi hayati bir rol oynar, ve bu sistemdeki her bileşen önemlidir. Bunlardan biri de fren limitörüdür. Bu küçük ama etkili parça, aracınızın frenleme gücünü dengeleyerek, hem sürücü hem de yolcular için güvenli bir sürüş sağlar. Ancak, zamanla veya yoğun kullanım sonucu fren limitöründe arızalar meydana gelebilir. Fren limitörünün ne işe yaradığını, nasıl çalıştığını, arızasının nasıl anlaşılacağını ve arızalarının olası nedenlerini detaylı bir şekilde ele alacağız. Böylece, fren limitörünüzün sağlığını koruyarak, y...

Rehbere git

Pnömatik Piston Tamiri

Pnömatik Piston Tamiri ihtiyacı olan araçlarınızda servis ekibimizi tercih ederek bu alanda sorunsuz ve kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Rehbere git
Pnömatik Piston Tamiri