Araç Detaylı Temizlik

Araç Detaylı Temizlik

İzmir oto detaylı temizlik hizmetimiz ile araçlarınızın detaylı bir şekilde temizlenmesi, firmamız tarafından siz değerli müşterilerine sunulan bir hizmettir.

Gün içinde sık sık vakit geçirilen araçlar, pek çok iç ve dış etken nedeniyle temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Araç içerisinde gereken dikkatin gösterilmemesi, yiyecek ve içeceğin de araç içinde tüketilmesi gibi durumlara ek olarak ayakkabılarınızla beraber gelen tozlar, araç içerisinde toz ve bakterilere neden olmaktadır. Bu biriken toz ya da oluşan bakterileri, aracı kullanan kişi ve kişilerin de sağlığını zamanla olumsuz bir şekilde etkileyebilmektedir. Bu nedenle araçların düzenli olarak detaylı temizlik işleminden geçmesi ve uzmanlar tarafından araç detaylı temizlik işleminin yapılması önemlidir. 

İzmir Oto Detaylı Temizlik ile Detaylı Araç Temizliği

Bornova oto detaylı temizlik işlemi, araçların iç aksamlarının uzmanlar tarafından temizlenmesine verilen isimdir. Bu işlem her gün yapılmasına gerek olmayan ama araçların insan sağlığını tehdit etmemesi için oldukça önemli bir işlemdir. Aynı zamanda araç sağlığı ve güvenliğini de etkilemektedir. Yıl içinde uzun süre yapılmayan araç detaylı temizlik işlemi, sürücü ve araç için pek çok olumsuz sonuca neden olabilir. Bu nedenle kısa süren bu işlemin araç sürücüleri tarafından asla ihmal edilmemesi gereken önemli bir işlemdir. İzmir oto detaylı temizlik hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı araç temizliği için aracınızı güvenle uzmanlarımıza teslim edebilirsiniz. 
 
15 Adım kontrol, araç bakım & onarım gibi tüm hizmetleri güvenilir bir şekilde firmamız siz değerli müşterileriyle bir araya getirmektedir. Aracınızın ihtiyacı olan tüm hizmetler, uzmanlarımız tarafından özenle ve titiz bir şekilde gerçekleşmektedir. 
 

Oto Detaylı Temizlik Ne Kadar Sürer?

Bornova oto detaylı temizlik hizmeti ile araçlarınız oldukça kısa süreler içinde detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Oto temizlik işleminin daha kız ya da daha uzun süre sürmesi gibi durumlar tamamen araç temizliğine bağlıdır. Düzenli temizliğin yapıldığı bir aracın uzmanlarımız tarafından temizlenmesi, yaklaşık 25 ve 35 dakika sürmektedir. Uzun süre detaylı temizliği yapılmamış olan araçlarda ise bu durum farklılık gösterebilir. İzmir oto detaylı temizlik hizmeti veren firmamızı, iletişim bilgileri üzerinden arayarak daha net bir şekilde işlem süresi ve işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. 
 

İlgili Konular

Aracımın Lastiklerini Ne Zaman Değiştirmeliyim?

Aracımın Lastiklerini Ne Zaman Değiştirmeliyim?

Araç lastikleri değişim işlemini alanında uzman ustalar tarafından yapılması sizlerin ve araçlarınızın emniyeti için büyük önem taşımaktadır.

Rehbere git

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır

Rehbere git
Park Freni Arızası

Park Freni Arızası

Modern araçlarda sıklıkla karşılaşılan ve önemli bir sorun haline gelen park freni arızaları, araç sahiplerini sıklıkla oto servise taşıyan sebepler arasındadır.

Rehbere git

EGR Valfi Arızası Belirtileri

Rehbere git
EGR Valfi Arızası Belirtileri