Oto Kaporta

Oto Kaporta

Günümüz modern araçların zamlanması ile beraber her araç sahibi aracının bakımlı ve yeni gibi görünen bir kaportaya sahip olmasını amaçlamaktadır.

Bu sebeple Bornova kaporta gibi servislere olan ilgi artmıştır. Bu konuda tecrübeli personellere sahip olan bu servis kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilmektedir. İzmir kaporta konusunda ün yapmış bu servis bu konuda tavsiye edilebilecek servisler arasındadır.

Oto boya konusu günümüzde kullanıcılar tarafından tartışılan konulardan birisidir. Araçlar bir metal parçası olarak düşünülebilir. Dolayısıyla eskimiş olan her türlü malzemeye boya yaparak yeni bir görünüme kavuşturmak doğal ve mantıklı bir hamledir. Bu sebeple oto servislere boya yapmak aracın değerini düşürür mü sorusunun cevabı “hayır, aksine yükseltir” olarak verilebilmektedir.

İzmir kaporta servislerinde boya harici hizmetler de sunulabilmektedir. Kaporta sektöründe ün yapmış bu servislerin sunduğu hizmetler araç sahipleri tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Bu hizmetlerden en çok tercih edileni göçük düzeltme hizmetidir. Bu hizmet sayesinde ufak kazalar hiç yaşanmamış gibi çözüme kavuşturularak aracın değeri korunmuş olur.
 

Oto Kaporta Boya

Oto kaporta boyası genellikle iki sebepten dolayı yapılmaktadır. Bunlardan birisi kaza sonucu olan hasarı düzeltmek, birisi de aracı yeni gibi bir görünüme kavuşturmak adına yapılan boya işlemidir. Bunun yanında araç sahibinin isteği üzerine araç için pasta cila da yapılabilmektedir.
 
Oto kaporta boya işlemlerinin fiyatları aracın yapısına ve firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple bu konuda net bir yargıda bulunmak asla mümkün değildir. Yine de kullanıcılara servislerle görüşerek bilgi almaları tavsiye edilmektedir.
 
Bornova kaporta servislerinde sunulan diğer hizmetler de şunlardır;
 
  • Oto kaporta tamiri
  • Göçük onarımı
  • Oto boya 
  • Pasta cila
  • Oto kaplama
  • Oto kapı ve bagaj onarımı
     
Bu hizmetler sayesinde büyük başarılar yakalayan bu firma kaporta konusunda sahip olduğu uzman ekip ve profesyonel cihazlarla kullanıcılar tarafından büyük ilgi toplamaktadır.
 
Oto kaporta konusunda kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan birisi de tamponun kaporta aksamı veya değişen parça olarak sayılıp sayılamayacağıdır. Tampon plastik bir malzeme olduğu için kolaylıkla değiştirilebilir, bu sebeple tampon değişen olarak sayılmamaktadır.
 

İlgili Konular

EGR Valfi Arızası Belirtileri

EGR Valfi Arızası Belirtileri

Rehbere git

Aracımın Lastiklerini Ne Zaman Değiştirmeliyim?

Araç lastikleri değişim işlemini alanında uzman ustalar tarafından yapılması sizlerin ve araçlarınızın emniyeti için büyük önem taşımaktadır.

Rehbere git
Aracımın Lastiklerini Ne Zaman Değiştirmeliyim?
Aracın Bakımını Özel Serviste Yaptırsam Garantiden Çıkar Mı?

Aracın Bakımını Özel Serviste Yaptırsam Garantiden Çıkar Mı?

Aracın bakımını çok önemseyen araç sahiplerinin akıllarından geçen ilk sorulardan biri de aracın bakımını özel serviste yaptırsam garantiden çıkar mı sorusudur.

Rehbere git

Pnömatik Piston Tamiri

Pnömatik Piston Tamiri ihtiyacı olan araçlarınızda servis ekibimizi tercih ederek bu alanda sorunsuz ve kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Rehbere git
Pnömatik Piston Tamiri