Bornova Renault Servisi

Bornova Renault Servisi

Ülkemizde büyük bir beğeniyle tercih edilen bu köklü markanın servis hizmetini sunan temsilcilerinden birisi olan Bornova Renault servisi, Renault marka araç kullanan araç sahipleri için sıklıkla ziyaret edilen servislerden birisidir. Servis bünyesinde araçların ihtiyaç duyacağı bakım ve onarım faaliyetlerinin tamamı orijinal yedek parça, deneyimli teknisyen ve dünya standartlarında çalışma ilkeleriyle sunulmaktadır. 
 
Renault markası ülkemizde Toros ve Broadway gibi modelleriyle ün yapmış, Türk halkı açısından benimsenmiş bir otomobil markasıdır. Pek çok Türk filminde rol almış bu otomobiller Türk aile yapısına uygun son derece kullanışlı otomobillerdir. Bu otomobillerin ülkemizde pek çok parça üreticisi ve oto servisi bulunduğundan araç sahipleri için tercih sebebi olmaktadırlar.
 
Bornova Renault servisi bünyesinde bulunan uzman ekipler ile birlikte Renault marka araçlar için her türlü bakım ve onarım hizmeti verilebilmektedir. Bu hizmetlerden en çok tercih edilen hizmet olan periyodik bakım bu marka araçların ömrünü uzatmak için olmazsa olmaz olarak görülen bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde araç sahipleri uzun kilometreler boyunca Renault ailesinin bir parçası olmaya devam ederek keyifli yolculuklar yaşayabilmektedirler.

Periyodik bakımın bir diğer faydası da araç sahiplerine beklenmedik arızalar yaşatılmasının önüne geçmektir. Fakat yine de böyle bir durum olması halinde Bornova Renault servisinin sunduğu yerinde arıza onarımı hizmeti ile yol yardım alınarak araç sahibinin yardımına yetişilebilmesi mümkündür.

Renault markasının ülkemizde sık tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise arazi koşullarında adeta bir 4x4 araç gibi sürüş keyfi verebilmesidir. Bu özelliği ile Türk ailelerinin piknik gibi keyifli etkinliklerinde en büyük dostlarından birisi haline gelmiştir.
 

Bornova Renault Servisi

Renault Yetkili Servis

Renault Yetkili Servis

Günümüzde araç sahipleri yetkili servis yerine hızlı bir çözüm olarak gördükleri sanayi ortamında araçlarının bakım ve onarım işlemlerini yaptırmaktadırlar. Fakat bu işlemler sonucunda genellikle orijinal parçaların yerine yan sanayi parçalar takıldığı ve aracın performansının düştüğü gözlemlenmektedir.
 
Bornova Renault servisi gibi Renault servislerinde onarım işlemi yapılmayan her parça orijinal parçalar ile değiştirilerek aracın ilk günkü performansını korumak hedeflenmektedir. Bu sebeple aracına önem veren kullanıcıların Renault yetkili servisleri aracılığı ile araçlarını koruma altına almaları tavsiye edilmektedir.
 
Renault yetkili servislerinde araç sahipleri araç bakım onarımları sırasında üst düzey konforlu dinlenme odalarında diledikleri ikramları alarak araçlarının işlemlerinin tamamlanmasını bekleyebilmektedirler. Bunların yanı sıra araç sahipleri Renault servislerinde araç opsiyonlarını istedikleri zaman ekleyebilmektedirler. Bu gibi özellikleri ile Renault yetkili servisleri müşterilerini her zaman ailenin bir parçası olarak görmektedirler.

 

Renault Yetkili Servis

Bornova Renault Servisi Fiyatları

Bornova Renault Servisi Fiyatları

Renault yetkili servislerinde bakım ve onarım fiyatları değişken unsurlardır. Bu fiyatlar araçların bakım onarım yapılacak bölgelerine ve araçta değişecek parçalara göre değişmektedirler. Bu sebeple Renault yetkili servis fiyatları bu konu ile ilgili görev yapan personele danışarak öğrenilebilmektedir. Bu, araç sahiplerinin sürpriz maliyetlerden kurtulmaları, en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla almaları açısından oldukça önemlidir. Yani, özelleştirilmiş fiyat, özelleştirilmiş hizmetlerle birlikte araç sahiplerine sunulmaktadır. 

Bornova Renault servisinde araç sahiplerinin alabileceği hizmetlerden bazıları şunlardır;
 
  • Oto periyodik bakım
  • Oto onarım
  • Akü değişimi
  • Parça değişimi
  • Opsiyon eklentisi
  • Klima bakımı
Renault yetkili servislerinde bu gibi hizmetlerden yüzlercesi alınabilmektedir. Aynı zamanda araç sahipleri uzun sürecek onarım işlemleri için araçları servisteyken servis tarafından verilen yedek bir araç ile günlük hayatına devam edebilmektedir. Bu sebepten dolayı araç sahipleri tarafından Renault yetkili servisler son derece makul bir oto servis olarak karşılanmaktadır. 
 
Güvenli ve huzurlu bir yolculuğun baş mimarı olan Renault markası ülkemiz araç şoförleri açısından her zaman en üst sıralarda yer alan bir marka olmuştur. Bu sebeple Renault yetkili servisleri her zaman ailenin bir parçası olan müşterilerini büyük bir misafirlik duygusuyla servislerinde ağırlamaktan onur duymaktadır.
 

Bornova Renault Servisi Fiyatları